Przedszkole Prywatne Lubelskie Skrzaty

 

Uwaga! Jeżeli Twoje dziecko przekroczyło drugi rok życia proponujemy dla niego wyjątkowe przedszkole działające pod nazwą „Lubelskie Skrzaty” usytuowane w Lublinie przy ul. Nadbystrzyckiej 162 w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla „Na Skarpie”.


Głównym atutem przedszkola jest zapewnienie pełnej i profesjonalnej opieki Twojemu dziecku przy jednoczesnej realizacji podstawy programowej przy czym dodatkową możliwością dla Twojego dziecka jest w ramach zabawy, rozpoczęcie i kontynuacja nauki języków obcych:

  • języka francuskiego,
  • języka włoskiego,
  • języka angielskiego.

Mało tego, uwzględniając fakt, że przedszkole w swojej nazwie nawiązuje do nazwy naszego grodu, w ramach realizacji autorskiego programu „Lublin – moje miasto” przewidzianych jest wiele atrakcji związanych z poznawaniem Lublina i okolic. Nadmienić należy, że wśród kadry są osoby będące profesjonalnymi przewodnikami po Lublinie i okolicach.

Dodatkową atrakcją będą wyjazdy w sezonie letnim do miejscowości Nowy Staw, leżącej na terenie Lasów Kozłowieckich, gdzie istnieje możliwość całodziennego pobytu z zapewnieniem miejsca do zabawy a także do spożywania posiłków wśród wspaniałej przyrody leśnej.

Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu 602 251 875.