Przedszkole Prywatne Lubelskie Skrzaty

 

Przedszkole Lubelskie Skrzaty posiada miejski certyfikat
"Szkoły promującej zdrowie"

Uwaga! Jeżeli Twoje dziecko przekroczyło drugi rok życia proponujemy dla niego wyjątkowe przedszkole działające pod nazwą „Lubelskie Skrzaty” usytuowane w Lublinie przy ul. Nadbystrzyckiej 162 w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla „Na Skarpie”.


Głównym atutem przedszkola jest zapewnienie pełnej i profesjonalnej opieki Twojemu dziecku przy jednoczesnej realizacji podstawy programowej przy czym dodatkową możliwością dla Twojego dziecka jest w ramach zabawy, rozpoczęcie i kontynuacja nauki języków obcych:

  • języka francuskiego,
  • języka włoskiego,
  • języka angielskiego.

Mało tego, uwzględniając fakt, że przedszkole w swojej nazwie nawiązuje do nazwy naszego grodu, w ramach realizacji autorskiego programu „Lublin – moje miasto” przewidzianych jest wiele atrakcji związanych z poznawaniem Lublina i okolic. Nadmienić należy, że wśród kadry są osoby będące profesjonalnymi przewodnikami po Lublinie i okolicach.

Dodatkową atrakcją będą wyjazdy w sezonie letnim do miejscowości Nowy Staw, leżącej na terenie Lasów Kozłowieckich, gdzie istnieje możliwość całodziennego pobytu z zapewnieniem miejsca do zabawy a także do spożywania posiłków wśród wspaniałej przyrody leśnej.

Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu 602 251 875.